Ügyfélfogadás változása a home office ideje alatt /Administration change from 3rd July 2023 till 18th August 2023

2023. JÚLIUS 12. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

Tisztelt Érdeklődő!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy Karunkon 2023. július 3. és 2023. augusztus 18. között a tavalyi nyárhoz hasonlóan home office munkavégzés kerül elrendelésre.

Épületeink ezen időszak alatt változatlan nyitvatartással üzemelnek, a Doktori Iskola elektronikus úton (doktoriiskola@etk.pte.hu) fogadja a megkereséseket. Személyes ügyintézés munkaidőben, az ügyeleti napokon (hétfő és csütörtök) kizárólag időpontfoglalással lehetséges.

A home office alatt a Doktori Iroda az alábbi címen érhető el: 7621, Pécs, Vörösmarty M. u. 4. sz., I. emelet, Doktori Iroda

A dokumentumok leadására lehetőség van az ügyeleti napokon kívül is, az „A” épület portáján (címzéssel ellátott borítékban/dobozban).

Üdvözlettel,

Doktori Iskola

Dear All,

I am herewith informing you that Home Office has been ordered at our Faculty from 3rd July 2023 till 18th August 2023

The Doctoral Office will receive requests by electronic means (doktoriiskol@etk.pte.hu). Personal service can only be by booking appointments, on-call duty days will be Mondays and Thursdays.

During home office, the Doctoral Office is accessible from 4, Vörösmarty M. Street., Pécs, 7621

Documents can also be submitted outside the opening hours at the reception desk (in a box or envelope addressed)

Best Wishes,

Doctoral School