Zrínyi Zita PhD védése

2018-05-17 14:34:44 Hírek Kari hírek

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Zrínyi Zita

 

„Fogamzásgátló hatóanyag-maradványok által kiváltott szomatikus és molekuláris változások gerinctelen és gerinces vízi tesztállatokon”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. május 30. (szerda) 15.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Dr. Pirger Zsolt

Bíráló Bizottság tagjai:  Elnök: Prof. Dr. Kránicz János CSc, habil, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Dr. Stromájer-Rácz Tímea PhD egyetemi adjunktus, képzési igazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet Dr. Varjas Tímea PhD egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Orvosi Népegészségtani Intézet   Opponensek: Dr. Világi Ildikó PhD egyetemi docens, tanszékvezető Eötvös Loránd Tudományegyetemen Élettani és Neurobiológiai Tanszék Dr. Kováts Nóra PhD egyetemi docens Pannon egyetem Mérnöki Kar Környezettudományi Intézet Limnológia Intézeti Tanszék   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/ Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács