Zemplényi Antal Tamás fokozatszerzési eljárása

2016-04-25 07:39:04 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

ZEMPLÉNYI Antal Tamás a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének EGÉSZSÉGÜGYI FINANSZÍROZÁS és EGÉSZSÉG-GAZDASÁGTANI ELEMZÉSEK tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

  Szigorlati vizsga ideje: 2016. április 29. (péntek) 10.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. KOMÁROMY László professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Dékáni Hivatal   Tagok:
  1. Prof. Dr. BOGNER Péter, egyetemi tanár, klinikaigazgató,
Pécsi Tudományegyetem, Klinikai Központ, Radiológiai Klinika  
  1. Dr. habil. VAJDA Zsolt, c. egyetemi docens, általános centrum alelnök
Kaposvári Egyetem, Egészségügyi Központ, Diagnosztikai és Onkoradiológiai Intézet   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács