Vajda Réka Ph.D védése

2019-03-11 07:40:21 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

VAJDA RÉKA

 

A védőnői méhnyakszűrési pilot program értékelése és a méhnyakrákból eredő betegségteher vizsgálata című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2019. március 26. (kedd) 12. 00 óra 

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Boncz Imre

Bíráló Bizottság tagjai:  Elnök: Prof. Dr. habil Figler Mária PhD egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Tagok: Dr. Ertl Tibor PhD egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Dr. Varga Zoltán PhD adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet Opponensek: Dr. Kósa Zsigmond János PhD főiskolai tanár Debreceni Egyetem, Egészségügyi Kar, Egészségtudományi Intézet, Védőnői Módszertani és Népegészségtani nem önálló Tanszék Prof. Dr. Horváth Boldizsár, tudományos és oktatási igazgató, osztályvezető főorvos helyettes  Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Szombathely   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Vajda_dissz_j.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács