Tollár József szigorlat

2018-11-29 12:13:02 Hírek Kari hírek

Tollár József a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének „Neurológia” tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2018. december 13. (csütörtök) 9.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. GÁTI István egyetemi tanár, intézetigazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar, Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Tagok: Dr. ORSI Gergely PhD tudományos munkatárs Pécsi Diagnosztikai Központ   Dr. DELI Gabriella PhD egyetemi tanársegéd Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Neurológiai Klinika   Szíves közreműködését tisztelettel köszönjük: Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács