Tollár József Ph.D védése

2019-03-11 14:56:39 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Tollár József

 

A posturális instabilitás objektív elemzése és az instabilitás fejleszthetőségének vizsgálata Parkinson-kóros betegeken intenzív agility terápiával

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2019. március 26. (kedd) 15. 00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Nagy Ferenc

Társtémavezető: Dr. Kovács Norbert

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Betlehem József PhD egyetemi tanár, intézetigazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Sürgősségi Ellátási és Egészségpedagógiai Intézet Tagok: Prof. Dr. Repa Imre PhD egyetemi tanár, stratégiai igazgató Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház, Kaposvár Dr. Molics Bálint PhD adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Opponensek: Dr. Polgár Anna PhD egyetemi docens, intézetigazgató Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet, Budapest Prof. Dr. Szabó István PhD osztályvezető főorvos, egyetemi magántanár Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház, Kaposvár   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Tollar_Jozsef_ert.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács