Szücs Mária – szigorlat

2017-10-24 07:42:09 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

  Dr. SZÜCS Mária a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének „Nosocomiális infekciók kontrollja” tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2017. október 26. (csütörtök) 11.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. FIGLER Mária PhD, habil, egyetemi tanár, dékáni megbízott Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Tagok: Dr. ENDREI Dóra PhD egyetemi adjunktus, általános főigazgató-helyettes Klinikai Központ Orvosszakmai Igazgatóság   Prof. Dr. SZŰCS György PhD nyugalmazott osztályvezető főorvos, egyetemi magántanár Baranya Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Szakigazgatási Szerv   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács