Sziládiné Fusz Katalin - szigorlat

2017-05-08 13:32:28 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Sziládiné Fusz Katalin a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének ÉLETTAN tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2017. május 15. (hétfő) 10.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Gáti István egyetemi tanár, intézetigazgató Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Tagok: Dr. Hock Márta Ph.D. adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Dr. Hirdi Henriett Éva PhD, pénzügyőr alezredes, osztályvezető NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete, Egészségügyi és Pszichológiai Főosztály, Egészségügyi-Koordinációs Osztály   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács