Sziládiné Fusz Katalin PhD védése

2017-08-30 11:19:38 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Sziládiné Fusz Katalin

 

„Váltott műszakos ápolói munkarendek típusai Magyarországon és az egészségi állapotra kifejtett hatásaik.”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. szeptember 13. (szerda) 12.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Dr. Oláh András

  Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Figler Mária egyetemi tanár, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Bizottsági tagok: Prof. Dr. Balogh Sándor egyetemi tanár, tanszékvezető Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Alapellátási Intézet Foglalkozás- és Munkaegészségügyi Tanszék Dr. Ágoston István PhD adjunktus, vezető jogi tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi kar Egészségbiztosítási Intézet Opponensek: Újváriné Dr. Siket Adrienn PhD főiskolai docens Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Egészségtudományi Intézet Klinikai Egészségtudományi Tanszék Prof. Dr. Nagy Lajos főigazgató, kardiológus, belgyógyász Markusovszky Egyetemi Oktatókórház   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/hu/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/ Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács