Raposa László Bence – szigorlat

2017-06-08 12:06:25 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Raposa László Bence a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének táplálkozás epidemiológia tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

Szigorlati vizsga ideje: 2017. június 16. (péntek) 14.00 óra

Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola

7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet

 

A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Csere Tibor professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Szendi Katalin egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Orvosi Népegészségtani Intézet   Dr. habil. Harangi Ferenc András orvostudományok kandidátusa, főorvos, bőrgyógyász, gyermekgyógyász Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház Gyermekosztály     Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács