Raposa László Bence PhD védése

2017-08-31 09:58:10 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Raposa László Bence

 „Mesterséges élelmiszerszínezékek molekuláris epidemiológiai és epigenetikai vizsgálata”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. szeptember 14. (csütörtök) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezetők: Prof. Dr. Kiss István, Prof. Dr. Figler Mária

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Komáromy László professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Dékáni Hivatal   Bizottsági tagok: Dr. Elekes Krisztián PhD egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Diagnosztikai Intézet Dr. habil. Jandó Gábor PhD egyetemi docens Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Élettani Intézet   Opponensek: Prof. Dr. Cseh Károly az MTA doktora, egyetemi tanár, intézetigazgató Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar Népegészségtani Intézet Dr. Bíró Lajos PhD adjunktus, táplálkozás-egészségügyi szakértő, klinikai laboratóriumi szakorvos Semmelweis Egyetem  Egészségtudományi Kar Dietetikai és Táplálkozástudományi Tanszék   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/hu/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács