Rápoltiné dr. Keresztes Csilla habilitációs eljárása

2018-04-27 13:04:16 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának

Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Rápoltiné dr. Keresztes Csilla

 

„Változások a magyar orvosi/egészségügyi nyelvben: nyelvi hatások, jelenségek vizsgálata; a szaknyelvművelés célja és lehetőségei”

 

című habilitációs eljárásának keretében

  1. május 11. (péntek) 14.00 órakor

Pécsi Akadémiai Bizottság Székházában (Pécs, Jurisics M. u. 44.)

tartandó tudományos előadására.

A tudományos előadást megelőzően tantermi előadásokra kerül sor

  1. május 11. (péntek) 11.30 órai kezdettel

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

„A” épület, A203 tanterem (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.)

Magyar: „A sikeres angol nyelvű orvos-beteg kommunikáció szaknyelvi vonatkozásai”

Angol: „Achieving better results in English language doctor-patient communication”

A Habilitációs Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Csere Tibor professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Tagok: Dr. habil Paulik Edit PhD egyetemi docens, intézetigazgató Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Népegészségtani Intézet Prof. Dr. Bárdos Jenő az MTA doktora, professor emeritus Eszterházy Károly Egyetem Tanárképzési és Tudástechnológiai Kar Neveléstudományi Intézet Prof. Dr. Tamás Péter egyetemi tanár, szülész-nőgyógyász szakorvos Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika   Tisztelettel: PTE ETK Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa