Pék Emese PhD védése

2017-06-06 07:58:00 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Pék Emese

 

„A váz-, izomrendszeri megbetegedések egészségi állapot önértékelésre gyakorolt hatása mentődolgozók körében”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. június 13. (kedd) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Betlehem József

  Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Kránicz János professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Dr. habil Ács Pongrác egyetemi docens, mb. intézetigazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Karamánné Dr. habil Pakai Annamária adjunktus, képzési igazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Szombathelyi Képzési Központ   Opponensek: Dr. Kanizsai Péter DEAA egyetemi docens, tanszékvezető Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika Sürgősségi Orvostani és Oxiológiai Tanszéki Csoport Dr. habil. Pető Zoltán DEAA egyetemi docens, osztályvezető Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztály   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Pek_Emese_dissz.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács