Pék Emese doktori szigorlat

2017-02-06 15:32:24 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Pék Emese a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének EGÉSZSÉGFEJLESZTÉS tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

  Szigorlati vizsga ideje: 2017. február 13. (hétfő) 14.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola, 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Gáti István CSc, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: 1. Dr. Hirdi Henriett Éva PhD, pénzügyőr alezredes, osztályvezető, NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete, Egészségügyi és Pszichológiai Főosztály, Egészségügyi-Koordinációs Osztály   2. Dr. Lampek Kinga, PhD, habil, főiskolai tanár, tanszékvezető PTE ETK, Egészségbiztosítási Intézet, Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács