Nagy Ádám PhD védése

2018-05-31 15:51:28 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Nagy Ádám

 

„A glioblastoma molekuláris osztályozása”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. június 21. (csütörtök) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Kálmán Bernadette

Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Elnök: Prof. Dr. Csere Tibor professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. Fülöp Norbert PhD adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Dr. Poór Viktória PhD egyetemi adjunktus, igazgatóhelyettes Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Bioanalitikai Intézet Opponensek: Dr. Reiniger Lilla PhD, egyetemi adjunktus Semmelweis Egyetem, I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet Prof. Dr. Boros Imre Miklós az MTA doktora, egyetemi tanár, tanszékvezetõ Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Biokémiai és Molekuláris Biológiai Tanszék   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács