Meghívó – Zemplényi Antal Tamás PhD védése

2016-05-24 07:54:41 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Zemplényi Antal Tamás

 „Kórházi technológia egészség-gazdaságtani értékelése: a korszerű sugárterápia költséghatékonysági elemzése”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. június 2. (csütörtök) 13.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. Dr. Boncz Imre

  Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. SULYOK Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Prof. Dr. Dóczi Tamás az MTA rendes tagja, egyetemi tanár, ügyvezető igazgató Pécsi Diagnosztikai Központ Prof. Dr. Kovács L. Gábor az MTA rendes tagja, egyetemi tanár, elnök Pécsi Tudományegyetem, Szentágothai János Kutatóközpont,   Opponensek: Dr. Brodszky Valentin PhD, habil, egyetemi docens Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar, Egészségügyi Közgazdaságtan Tanszék Dr. Lövey József PhD, habil, egyetemi docens, centrumvezető-helyettes főorvos Országos Onkológiai Intézet, Sugárterápiás Központ   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács