Meghívó - VANDULEK Csaba PhD védése

2016-05-04 07:48:37 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

VANDULEK Csaba

 

„A modern funkcionális keresztmetszeti képalkotás integrálása központi idegrendszeri tumorok 3D alapú sugárkezelési eljárásaiba”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. május 17. (kedd) 13.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. KISS István

Témavezető: Dr. KOVÁCS Árpád

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. SULYOK Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Prof. Dr. DÓCZI Tamás az MTA rendes tagja, egyetemi tanár, ügyvezető igazgató Pécsi Diagnosztikai Központ Dr. SCHWARCZ Attila PhD, egyetemi docens, igazgató helyettes Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Idegsebészeti Klinika Opponensek: Prof. Dr. BARANYAI Tibor egyetemi tanár, osztályvezető főorvos Soproni Erzsébet Oktató Kórház Dr. HORVÁTH Zoltán PhD, c. egyetemi docens, osztályvezető főorvos Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház, Idegsebészeti Osztály   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/  
Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács