Meghívó - Sipos Erika PhD védése

2016-12-02 12:37:38 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa meghívja Önt

Sipos Erika

„Hatások és elérési csatornák a 16-17 évesek egészségmagatartására. A fizikai aktivitás, a szubjektív jóllét és az abortuszprevenció területén."

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. december 15. (csütörtök) 15.00 MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB) 7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. Kovács 1. Gábor Témavezető: Dr. Tóth Ákos Levente

  Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Figler Mária Ph.D., habil., egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Bizottsági tagok: Dr. Deutsch Krisztina Ph.D., adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Sürgősségi Ellátási és Egészségpedagógiai Intézet Dr. Havasdi József Ph.D., adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék Opponensek: Dr. Mitev Ariel Zoltán Ph.D., egyetemi docens Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar Marketing Tanszék Dr. Szatmári Zoltán Ph.D., tudományos munkatárs Paliasz Athéné Egyetem Pedagógusképző Kar Testnevelési és Sport Központ Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján; http://ltsp.etk.pte.huyportal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács