Meghívó Filozófia Konferenciára

2019. MÁJUS 9. Hírek Kari hírek

A Filozófia Doktori Iskola 17 éves munkája során törekedtünk a lehető legtöbb tudománnyal együttműködni. Felfogásunk szerint, és ez megegyezik a nyugati nagy egyetemeken követett elgondolásokkal, a filozófiának kapcsolatot kell ápolnia valamennyi tudománnyal, a kölcsönös megtermékenyítés jeggyében. 


Ezen gondolatok értelmében szeretettel meghívunk minden érdeklődőt a Filozófia Doktori Iskola május 10-én megrendezésre kerülő "A szabadság jegyében. Fiatal Filozófusok 7." konferenciájára. Mellékeljük (file) a programot.

 

Felhívjuk szíves  figyelmüket a 12.40h-kor kezdődő Könyvbemutató szekcióra, amelyben az Iskola elmúlt három évének könyvtermését mutatjuk be, 11 könyvet, többek közt a Boston University-vel és az Oxford valamint a Cambridge University-vel történő kuttási együttműködésünket, külföldi könyvkiadásainkat ismertetjük.

 

Konferenciánk társszervezői:

Magyar Tudományos Akadémia "Morál és Tudomány" - Lendület Kutatócsoport

valamint a

Magyar Művészeti Akadémia Művészeti és Módszertani Kutatóintézete.

 

A Program megtekintéséhez kérem kattintson ide.

 

Szeretettel várjuk Önöket,

szívélyes üdvözlettel,

Schmieder Réka
PTE Filozófia Doktori Iskola titkárságának vezetője
Boros János egyetemi tanár, iskolavezető megbízásával