Meghívó - Dr. Rab Attila Zoltán PhD védése

2016-11-29 15:44:58 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Rab Attila Zoltán

Növekedési faktorok placentaris génexpressziójának kóroki szerepe a méhen belüli növekedési visszamaradás hátterében”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. december 15. (csütörtök) 13.00

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. Bódis József

Témavezető: Dr. Kornya László

  Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus, Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. Hock Márta Ph.D. adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Dr. Várnagy Ákos PhD, egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Opponensek: Prof. Dr. Horváth Boldizsár c. egyetemi tanár, tanszékvezető, tudományos és oktatási igazgató Vas Megyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály Prof. Dr. Szilágyi András egyetemi tanár, osztályvezető főorvos Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház Szülészet - Nőgyógyászati Osztály   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács