Leidecker Eleonóra - doktori szigorlat

2017-03-02 11:53:29 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Leidecker Eleonóra a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének ORTOPÉDIA tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

Szigorlati vizsga ideje: 2017. március 10. (péntek) 08.30 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola - 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Csere Tibor az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Diagnosztikai Intézet Tagok: Dr. Koreny Tamás, ortopéd-traumatológus magánorvos Arthromed Porcklinika, Pécs Dr. Vermes Csaba, egyetemi docens, klinikaigazgató-helyettes, orthopéd sebész szakorvos Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Ortopédiai Klinika Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács