Lakatos Orsolya szigorlat

2018-10-02 08:05:03 Hírek Kari hírek

Dr. Lakatos Orsolya a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének GYERMEKENDOKRINOLÓGIA tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2018. október 11. (csütörtök) 9:30 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Csere Tibor, professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Németh Adám PhD, egyetemi tanársegéd PTE, KK, Szívgyógyászati Klinika 7624 Pécs, Ifjúság útja 13.   Dr. Tóth Gergely Péter PhD, osztályvezető főorvos Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet 9400 Sopron, Győri út 15.   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács