Kovácsné Bobály Viktória PhD védése

2017-05-26 14:33:01 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Kovácsné Bobály Viktória

„Törzs állapotfelmérés és törzsprevenciós mozgásprogram alkalmazása táncosok körében”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. június 7. (szerda) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Dr. Járomi Melinda

  Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Betlehem József egyetemi tanár, intézetigazgató, dékán Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Dr. habil. Rétsági Erzsébet c. egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Dr. Morvay-Sey Kata PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet   Opponensek: Prof. Dr. Lőrinc Katalin DLA, egyetemi tanár Magyar Táncművészeti Főiskola Dr. habil. Balogh László intézetigazgató, egyetemi docens Debreceni Egyetem, Sporttudományi Koordinációs Intézet   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Kov%C3%A1csn%C3%A9_Bob%C3%A1ly_dissz.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács