Kovácsné Bobály Viktória - doktori szigorlat

2017-02-22 09:07:30 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ Kovácsné Bobály Viktória a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének PREVENTÍV GERINCTORNA tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2017. február 27. (hétfő) 11.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Figler Mária PhD, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Hock Márta PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet   Dr. Szalai Márta PhD, osztályvezető főnővér Országos Onkológiai Intézet Fej- nyakdaganatok Multidiszciplináris Centruma   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács