Komplex Vizsga tájékoztató 2018. június 20.

2018-06-11 15:35:58 Hírek Kari hírek

A PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola alábbi doktoranduszainak, komplex vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:
  • Ahmann Mercedes Anna (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Bánkyné Perjés Beatrix (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Sport- és egészségtudomány)
  • Burik-Hajas Dóra (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Reprodukciós endokrinológia)
  • Molnár Zsolt (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Reprodukciós endokrinológia)
  • Gangl Judit (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészségszociológia)
Komplex vizsga ideje: 2018. június 20. (szerda) 09.00 óra   Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Komplex Vizsga Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Tagok: Prof. Dr. Tóth Miklós egyetemi tanár, az MTA doktora, tanszékvezető Testnevelési Egyetem Természettudományi Intézet Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék Dr. habil. Kornya László PhD c. egyetemi tanár, főigazgató helyettes Egyesített Szent István és Szent László Kórház Dr. Zemplényi Antal Tamás PhD egészségügyi gazdálkodási igazgató Pécsi Tudományegyetem Kancellária Egészségügyi Gazdálkodási Igazgatóság   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács