Kaj Mónika PhD védése

2017-11-28 15:29:05 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Kaj Mónika

 

„Maximális oxigénfelvevő-képesség becslési módszereinek keresztvaliditási vizsgálata magyar iskoláskorú gyerekeken”

 

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. december 12. (kedd) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624 Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Prof. dr. Wilhelm Márta

Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Gáti István egyetemi tanár, intézetigazgató Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Bizottsági tagok: Prof. Dr. Szelényi Zoltán emeritus professor Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Transzlációs Medicina Intézet Dr. Hock Márta PhD egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet   Opponensek: Prof. Dr. Tóth Miklós egyetemi tanár, az MTA doktora, tanszékvezető Testnevelési Egyetem Természettudományi Intézet Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék Dr. Rikk János PhD sz. szds. tanársegéd Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Katonai Üzemeltető Intézet Informatikai Tanszék Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/hu/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács