Juhász Krisztina PhD védése

2018-11-05 15:19:27 Hírek Kari hírek

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Juhász Krisztina

 

Ellenoldali csípőtáji törések epidemiológiai aspektusai

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. november 20. (kedd) 15:00

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Dr. Sebestyén Andor

Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Nyárády József PhD, habil, professzor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Dr. Gyöngyi Zoltán PhD, tudományos munkatárs Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Prof. Dr. Betlehem József PhD Pécsi Tudományegyetem Rektori Hivatal   Opponensek: Prof. Dr. Brodszky Valentin Péter PhD, egyetemi tanár Budapesti Corvinus Egyetem, Közgazdaságtudományi Kar Prof. Dr. Szabó István PhD, osztályvezető főorvos, ortopéd sebész, egyetemi magántanár Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház Ortopédiai Osztály   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Juhasz_dissz.pdf     Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács