Jávorné Erdei Renáta szigorlati vizsgája

2016-09-16 11:26:36 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Jávorné Erdei Renáta a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének Orvosi szociológia tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra: Szigorlati vizsga ideje: 2016. szeptember 29. (csütörtök) 16.00 Helyszíne: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele:   Elnök:  Prof. Dr. Boncz Imre PhD, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Tigyiné Dr. Pusztafalvi Henriette PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék   Dr. Girán János PhD, alpolgármester Pécs MJV Polgármesteri Hivatal   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács