Jávorné Erdei Renáta PhD védése

2016-11-24 15:31:50 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

 

Jávorné Erdei Renáta

 

“Nyíregyháza város lakosságának életminősége

az egészségi állapot tükrében”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. december 7. (szerda) 14.30 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Dr. habil. Verzár Zsófia

Témavezető: Prof. Dr. Füzesi Zsuzsanna

Társtémavezető: Dr. Takács Péter

  Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Komáromy László, professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. Endrei Dóra Ph.D., egyetemi adjunktus, mb. általános főigazgató-helyettes Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Dr. Birkás Béla Ph.D. egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Magatartástudományi Intézet Opponensek: Dr. habil. Barabás Katalin, egyetemi docens Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Magatartástudományi Intézet Prof. Dr. Balázs Péter, egyetemi tanár, intézetigazgató-helyettes Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar Népegészségtani Intézet   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács