Istrate Gizella Melania doktori szigorlat

2016-12-02 08:08:57 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ   Istrate Gizella Melania a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének Medical communication tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra: Szigorlati vizsga ideje: 2016. december 7. (szerda) 9.00 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. habil. TAR Ildikó egyetemi docens Debreceni Egyetem Agrár- és Gazdálkodástudományok Centruma, Gazdálkodástudományi és Vidékfejlesztési Kar, Gazdasági Szaknyelvi Kommunikációs Intézet   Dr. Máté Orsolya PhD, adjunktus, nemzetközi kapcsolatok vezetője Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet     Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács