Irinyi Tamás PhD védése

2018-11-08 14:14:53 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Irinyi Tamás

 

Összefüggések az egészségügyi szakdolgozói kiégettség, az általuk elszenvedett agresszió gyakorisága és a munkahelyi konfliktusaik között

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. november 28. (szerda) 14:00

PTE Egészségtudományi Kar Tanácsterme

7621 Pécs Vörösmarty utca 4.

Témavezetők:

Dr. habil. Lampek Kinga

Dr. Németh Anikó

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Figler Mária professor emerita, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet   Bizottsági tagok: Dr. Barcsi Tamás egyetemi docens Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Egészségbiztosítási Intézet Dr. Bánfai Bálint adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Sürgősségi Ellátási és Egészségpedagógiai Intézet   Opponensek: Dr. Hirdi Henriett PhD alezredes, osztályvezető Nemzeti Adó- és Vámhivatal Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete Ujváriné Dr. Siket Adrienn PhD főiskolai docens, ápolás mesterszak felelős Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar, Nyíregyháza   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Irinyi_Tamas_dissz.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács