Horizontok és Dialógusok II. - Konferencia felhívás

2016-02-29 11:58:28 Hírek Kari hírek

Horizontok és Dialógusok címmel második alkalommal szervez közös konferenciát a Pécsi Tudományegyetemen a PTE BTK Neveléstudományi Intézet és az „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola.  A konferencia az idei évben is az intézethez és a doktori iskolához köthető hagyományos konferenciák (Iskola a társadalmi térben és időben, Autonómia és Felelősség - Tanulásközpontú pedagógia konferencia, Romológus konferencia) programját időben és műfajokban összehangolja, lehetőséget adva a transzdiszciplináris összefüggések artikulációjának erősítésére. A részvétel díjtalan, de az előadóknak regisztrációhoz kötött.

A felhívás megtekintéséhez kérem kattintson ide.

A formai követelmények megtekintéséhez kérem kattintson ide.