Europeana Research – pályázati felhívás posztgraduális és PhD hallgatók számára digitális bölcsészeti kutatások támogatására

2016-09-29 09:21:00 Hírek Kari hírek

A pályázat tárgya A pályázat keretében posztgraduális és PhD hallgatók digitális bölcsészeti kutatások 8 000 eurós támogatására pályázhatnak.   A pályázók köre Posztgraduális és PhD hallgatók.   A pályázat részletei A pályázat keretében olyan digitális bölcsészeti kutatások támogathatók, amelyek hasznosítani tudják a Europeana gyűjteményét.   A támogatás összege: legfeljebb 8000 euró   Támogatás formája: vissza nem térítendő támogatás A támogatott pályázatok várható száma: 3–5 darab A projekt megvalósításának időtartama: 1–6 hónap   A projekt megvalósításának időpontja: 2016. december 1. – 2017. május 1.   Támogatható tudományterületek:
  • bölcsészettudományok
  • társadalomtudományok
  • levéltári kutatások
  • információtudományok
  Elszámolható költségek:
  • kutatói idő kivásárlása
  • utazás
  • meetingek
  • fejlesztések
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. október 14.   INFORMÁCIÓ http://research.europeana.eu/blogpost/europeana-research-grants-2016 Figyelem! Az Europe Direct iroda csupán a pályázat(ok) legfontosabb elemeit kommunikálja, a teljes kiíráshoz látogassa meg a kiíró szervezet honlapját!