Dr. Várnagy Ákos habilitációs eljárása

2017-04-24 15:44:51 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának

Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Várnagy Ákos

 

Non-invazív vizsgálati lehetőségek az asszisztált reprodukció sikerességének emelésében

 

című habilitációs eljárásának keretében

  1. május 10. (szerda) 12.00 órai kezdettel

Pécsi Akadémiai Bizottság Székházában (Pécs, Jurisics M. u. 44.)

tartandó tudományos előadására.

A tudományos előadást megelőzően tantermi előadásokra kerül sor

  1. május 10. (szerda) 9.50 órai kezdettel

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

„A” épület, A1 tanterem (7621 Pécs, Vörösmarty M. u. 4.)

Magyar: Meddőség korszerű kezelése

Angol: Recent treatment of infertility

A Habilitációs Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Figler Mária egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Tagok: Dr. habil. Sziller István osztályvezető főorvos Szent Imre Egyetemi Oktatókórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály Prof. Dr. Ács Nándor egyetemi tanár, igazgató Semmelweis Egyetem II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Póttag: Prof. Dr. Balogh Sándor egyetemi tanár, tanszékvezető Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Alapellátási Intézet   Tisztelettel: PTE ETK Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa