Dr. Szőke Henrik PhD védése

2017-03-31 13:45:05 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Szőke Henrik

 

„A gyermekkori otitis media catarrhalis chronica és adenoid hypertrophia kezelésének összehasonlítása az integratív és a konvencionális medicina eszköztárával”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

  Helyszín, időpont: 2017. április 13. (csütörtök) 14.00 MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB) 7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.   Programvezető: Prof. Kovács L. Gábor Témavezető: Prof. Dr. Hegyi Gabriella   Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Kránicz János professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Karamánné Dr. Pakai Annamária PhD, adjunktus, képzési igazgató Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Szombathelyi Képzési Központ Dr. Fülöp Norbert PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Opponensek: Dr. habil. Harangi Ferenc András CSc, főorvos, bőrgyógyász, gyermekgyógyász Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház Gyermekosztály Dr. Móricz Péter PhD, osztályvezető főorvos, fül-orr-gégész, audiológus, klinikai onkológus Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház Fül-Orr-Gégészeti osztály Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács