Dr. Szőke Henrik fokozatszerzési eljárása

2016-11-22 14:36:38 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Dr. Szőke Henrik a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének Gyermekgyógyászat és Antropozófus gyógyászat tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

  Szigorlati vizsga ideje: 2016. november 29. (kedd) 9.30 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele:   Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Nyul Zoltán PhD, egyetemi adjunktus, tanszékvezető Pécsi Tudományegyetem, Klinikai Központ, Gyermekgyógyászati Klinika   Dr. Tóth Gergely Péter Phd, osztályvezető főorvos Tolna Megyei Balassa János Kórház, Csecsemő- és Gyermekgyógyászat Mátrix osztály   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács