Dr. Szócska Miklós habilitációs eljárása

2018-11-16 14:01:05 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának

Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa

tisztelettel meghívja Önt

Dr. Szócska Miklós PhD

 

„Fenntartható változtatások és reformok vezetése

az egészségügyben”

 

című, habilitációs eljárásának keretében

2018. november 29. (csütörtök) 17.00 kezdettel

Pécsi Akadémiai Bizottság Székházában (Pécs, Jurisics M. u. 44., Konferencia terem)

tartandó tudományos előadására.

A tudományos előadást megelőzően tantermi előadásokra kerül sor

2018. november 29. (csütörtök) 15.00 órai kezdettel

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

„C” épület, C10 tanterem; (7621 Pécs, Mária utca 5-7.)

Magyar: „Változtatás vezetés az egészségügyben”

Angol: „Managing Change in Health Care”

A Habilitációs Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Boncz Imre PhD, habil. egyetemi tanár, intézetigazgató, kapcsolati dékán helyettes Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Egészségbiztosítási Intézet Tagok: Prof. Dr. Horváth Ildikó PhD, habil. egyetemi tanár, egészségügyért felelős államtitkár Emberi Erőforrások Minisztériuma, Egészségügyért Felelős Államtitkárság Prof. Dr. Dobák Miklós PhD, habil. egyetemi tanár Corvinus Egyetem, Vezetéstudományi Intézet, Vezetés és Szervezés Tanszék Prof. Dr. Sebestyén Andor PhD., habil. Egyetemi magántanár, elnök Pécsi Tudományegyetem, Klinikai Központ   Tisztelettel: PTE ETK Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa