Dr. Szentpéteri Imre PhD védése

2016-04-28 07:37:12 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. SZENTPÉTERI Imre

 

„Az angiogenesist szabályozó gének placentaris génaktivitás-változása méhen belüli visszamaradás esetén”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2016. május 9. (hétfő) 11:00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. Bódis József

Témavezető: Dr. Joó József Gábor

Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. CSERE Tibor professzor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. BARCSI Tamás PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Egészségbiztosítási Intézet, Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék Dr. VÁRNAGY Ákos PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem, Klinikai Központ, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Opponensek: Prof. Dr. HORVÁTH Boldizsár PhD, habil., c. egyetemi tanár, tanszékvezető, tudományos és oktatási igazgató Vas Megyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház, Szülészet-Nőgyógyászati Osztály Dr. NÉMETH Miklós PhD, telephely-igazgató főorvos Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/  
Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács