Dr. PAPP Renáta Emese PhD szigorlata (2015. október 19. /hétfő/ 10.00 óra)

2015-10-13 15:49:11 Hírek Kari hírek

Dr. PAPP Renáta Emese a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének AZ EGÉSZSÉGÜGYI RENDSZER FINANSZÍROZÁSA tantárgyból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra: Szigorlati vizsga ideje: 2015. október 19. (hétfő) 10.00 Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. BONCZ Imre Ph.D., habil., egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Tagok:
  • Prof. Dr. SZILÁRD István Ph.D., habil., címzetes egyetemi tanár, tudományos főtanácsadó Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Műveleti Medicina Tanszék
  • Dr. SEBESTYÉN Andor Ph.D., habil., igazgató Országos Egészségbiztosítási Pénztár Dél-dunántúli Területi Hivatala
Tisztelettel:
Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács