Dr. Mavrogenis Stelios PhD védése

2017-02-20 10:24:54 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

 A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Mavrogenis Stelios

 

„A férfi nemi-szerv két gyakori congenitalis abnormalitásának (hypospadiasis és rejtettheréjűség) kóreredeti vizsgálata”

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

  Helyszín, időpont: 2017. március 1. (szerda) 12.00 óra MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB) 7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.   Programvezető: Prof. Dr. Bódis József Témavezető: Dr. Ács Nándor   Bíráló Bizottság tagjai:  Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. Molics Bálint PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar, Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Dr. Vajda Péter PhD, egyetemi docens Pécsi Tudományegyetem, Klinikai Központ, Gyermekgyógyászati Klinika Opponensek: Prof. Dr. Bánhidy Ferenc egyetemi tanár Semmelweis Egyetem, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Dr. Kopa Zsolt Ph.D egyetemi docens Semmelweis Egyetem, Urológiai Klinika   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács