Dr. Kornya László habilitációs eljárása

2017-04-21 12:27:43 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának

Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Kornya László

 

A méhnyakrák megelőzése, különös tekintettel a Humán Papilloma Vírus vakcinációra

 

című habilitációs eljárásának keretében

  1. május 4. (csütörtök) 10.00 órai kezdettel

Pécsi Akadémiai Bizottság Székházában (Pécs, Jurisics M. u. 44.)

tartandó tudományos előadására.

A tudományos előadást megelőzően tantermi előadásokra kerül sor

  1. május 4. (csütörtök) 8.00 órai kezdettel

Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

„A” épület, A1 tanterem (7621 Pécs, Vörösmarty M. u. 4.)

 

Magyar: A HPV fertőzés szerepe a méhnyak rákmegelőző elváltozásaiban

Angol: The Role of HPV Infection in Cervical Precancer Lesions

  A Habilitációs Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. Sulyok Endre az MTA doktora, professor emeritus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségtudományi Doktori Iskola Tagok: Dr. habil. Varga Péter egyetemi docens, főorvos Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. Prof. Dr. Horváth Boldizsár c. egyetemi tanár, osztályvezető főorvos helyettes, tanszékvezető, tudományos és oktatási igazgató Vas Megyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály   Tisztelettel: PTE ETK Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanácsa