Dr. Hantosi Eszter szigorlati vizsgája

2016-11-15 14:16:53 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

  Dr. Hantosi Eszter a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének SZÜLÉSZET és TERHESPATHOLÓGIA tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:   Szigorlati vizsga ideje: 2016. november 22. (kedd) 10.30 óra Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele: Elnök: Prof. Dr. KOMÁROMY László professor emeritus, dékáni tanácsadó Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar, Dékáni Hivatal   Tagok: Dr. Hock Márta Ph.D. adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet   Dr. Varga Péter habil. egyetemi docens, főorvos Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács