Dr. Hantosi Eszter PhD védésére

2017-01-02 07:41:19 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

 A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Dr. Hantosi Eszter

 „Centrális hemodinamikai vizsgálatok terhességben”

 című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. január 11. (szerda) 15.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Programvezető: Prof. Dr. Bódis József

Témavezető: Dr. Tamás Péter

  Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Kránicz János professzor emeritus Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Bizottsági tagok: Dr. Papp Szilárd PhD, egyetemi adjunktus, szülész-nőgyógyász szakorvos Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Szekeresné dr. Szabó Szilvia PhD, egyetemi adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet Opponensek: Dr. Hadnagy János CSc, szülész-nőgyógyász szakorvos Balatonboglári Dr Török Sándor Egészségügyi Központ Nőgyógyászat Dr. Répásy István PhD, osztályvezető főorvos, szülész-nőgyógyász szakorvos Tolna Megyei Balassa János Kórház, Szülészet-Nőgyógyászati Osztály Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u.1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/ Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács