DOKTORI ISKOLA SZEMÉLYES ÜGYFÉLFOGADÁS SZÜNETEL / DOCTORAL SCHOOL PERSONAL ADMINISTRATION BREAK

2021. JÚLIUS 28. Hírek Kari hírek

Tisztelt Doktorandusz Hallgatók !

A Doktori Iskola ezúton tájékoztatja Önöket, hogy a személyes ügyfélfogadás 2021. július 29-e (csütörtök) és 2021. augusztus 22-e (vasárnap) között szünetel. Ügyintézés ezen időszakban kizárólag email-ben doktoriiskola@etk.pte.hu email címen lehetséges.

2021. augusztus 23-tól (hétfő) az ügyintézés a megszokott időpontokban elérhető.

Megértésüket megköszönve, tisztelettel;

Doktori Iskola

 

Dear PhD Students,

Please be informed that due to administrative break Doctoral School will not be available for personal administration between 29 July 2021 (Thursday) and 22 August 2021 (Sunday). During this period Doctoral School can be reached via email only - doktoriiskola@etk.pte.hu.

From 23 August 2021 (Monday) Doctoral School operates with its usual schedule.

Thank you for your understanding.

Doctoral School