Doctoral School "Exercise and Health Sciences" in Novi Sad

2019. NOVEMBER 4. Hírek Kari hírek

Tisztelt Hallgatók!

 

Szíves figyelmükbe ajánljuk az Újvidéki Egyetem által szervezett "Exercise and Health Sciences" Őszi Egyetem PhD kurzust 2019. november 29-30-án, mely 1 kurzuskredit értékben számítható be doktori tanulmányaikba.


Részvételi szándékukat kérem, 2019. november 15-ig premusz.viktoria@pte.hu email címen jelezzék.

(A részvételi díj támogatását állami ösztöndíjas hallgatók kutatási keretük terhére pályázhatják.)

A program megtekintéséhez kérem kattintson ide.
 

Tisztelettel,
Prémusz Viktória

 

Dear Students,We kindly recommend the PhD course "Exercise and Health Sciences" organized by the University of Novi Sad on November 29-30, 2019, which can be credited with 1 course credit for their doctoral studies.

Please let me know your intention to participate by November 15, 2019 at premusz.viktoria@pte.hu.

Please click here to find the detailed info-sheet about the Doctoral School.

 

Kind regards,
Viktória Prémusz