Czucz Istvánné Dr. Lakatos Orsolya Judit PhD védése

2018-12-04 08:28:50 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

                          Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Czucz Istvánné Dr. Lakatos Orsolya Judit

 

Sajátos szív- és érrendszeri kockázati tényezők gyermekekben, illetve végstádiumú veseelégtelen, hemodializált felnőtt betegekben

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2018. december 18. (kedd) 14:00

Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika Tanterme

7623, Pécs, József A. u. 7.

Témavezető: Dr. Csiky Botond PhD, egyetemi tanár

Bíráló Bizottság tagjai: Elnök: Prof. Dr. Figler Mária, PhD, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Bizottsági tagok: Dr. Fülöp Norbert PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi kar Dr. Harangi Ferenc András PhD, orvostudományok kandidátusa, med. habil, főorvos, gyermekgyógyász, bőrgyógyász Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház Gyermekosztály   Opponensek: Dr. Szelestei Tamás PhD, c. egyetemi docens, osztályvezető főorvos Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház, Nephrológiai Osztály Dr. Bereczki Csaba PhD, egyetemi docens, igazgató Szegedi Tudományegyetem Gyermekgyógyászati Klinika   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Vörösmarty u. 4.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/File/Doktoriiskola/Tezisfuzetek/Lakatos_Orsolya_dissz.pdf   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács