Cselik Bence szigorlati vizsgája

2016-09-16 11:27:45 Hírek Kari hírek

TÁJÉKOZTATÓ

Cselik Bence a PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola doktorjelöltjének Egészségfejlesztés és Sportpedagógia tantárgyakból doktori szigorlati vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra: Szigorlati vizsga ideje: 2016. szeptember 29. (csütörtök) 16.30 Helyszíne: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola 7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet   A Szigorlati Bíráló Bizottság összetétele:   Elnök:  Prof. Dr. Boncz Imre PhD, habil, egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar   Tagok: Dr. Tigyiné Dr. Pusztafalvi Henriette PhD, adjunktus Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék   Dr. Uvacsek Martina PhD, egyetemi docens Testnevelési Egyetem, Természettudományi Intézet, Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács