Cselik Bence PhD védése

2017-05-17 14:31:01 Hírek Kari hírek

MEGHÍVÓ

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

Egészségtudományi Karának Doktori és Habilitációs Tanácsa

meghívja Önt

Cselik Bence

 

Az egészségnevelő program hatása általános iskolás diákok észlelt egészségi állapotára („Fitness”, vagy „fatness”?! Avagy nem lehet elég korán kezdeni)

című Ph.D értekezés nyilvános vitájára.

Helyszín, időpont: 2017. május 30. (kedd) 14.00 óra

MTA Pécsi Területi Bizottsága (PAB)

7624, Pécs, Jurisics M. u. 44.

Témavezető: Dr. Rétsági Erzsébet

Társ témavezető: Dr. Ács Pongrác

  Bíráló Bizottság tagjai:   Elnök: Prof. Dr. Betlehem József egyetemi tanár, intézetigazgató, dékán Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Sürgősségi Ellátási és Egészségpedagógiai Intézet Bizottsági tagok: Prof. Dr. Ihász Ferenc egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet Karamánné Dr. Pakai Annamária PhD adjunktus, tanszékvezető, képzési igazgató Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar Szombathelyi Képzési Központ Opponensek: Dr. Müller Anetta habil. főiskolai docens, tanszékvezető Eszterházy Károly Főiskola Testnevelési és Sporttudományi Intézet, Sportági Tanszék Dr. Géczi Gábor habil. egyetemi docens, tanszékvezető Testnevelési Egyetem Gazdaság és Társadalomtudományi Intézet Sportmenedzsment Tanszék   Az értekezés megtekinthető a PTE ETK könyvtárában (7621 Pécs, Szepesy u. 1-3.), valamint az Egészségtudományi Doktori Iskola honlapján: http://ltsp.etk.pte.hu/portal/wp/doktoriiskola/hu/fooldal/phd-tezisfuzetek-ertekezesek/   Tisztelettel: Egészségtudományi Doktori és Habilitációs Tanács