conhIT (Connecting Healthcare IT) kiállítás

2016-03-09 10:03:54 Hírek Kari hírek

Helyszín: Németország, Berlin, Exhibition Grounds Berlin, Hall 4.2 Időpont: 2016. április 20. (13.00-18.00) Jelentkezési határidő: 2016. április 10. Regisztráció: http://www.b2match.eu/conhit2016 Kérem, hogy a regisztráció során a „Local support office” résznél válassza ki a Hungary-Budapest lehetőséget!   Az üzletember találkozón a részvétel térítésmentes. A német szervezők az üzletember találkozó résztvevői számára ingyenes belépést biztosítanak a kiállítás területére.   A conhIT Európa egyik legnagyobb, kifejezetten az egészségügyben alkalmazható IT technológiák kiállítása (2016. április 19-21.), melynek 2015-ben több mint 380 kiállítója és közel 7500 látogatója volt. Bővebb információ a kiállításról: http://www.conhit.de/en/ Fő területek:
  • Szoftverek kórházak, rehabilitációs klinikák és ápolási otthonok részére
  • IT megoldások egészségügyi intézményeknek, laboratóriumoknak
  • Kommunikációs megoldások
  • Telemedicina, távfelügyelet
Az üzletember találkozó kiváló alkalom:
  • új üzleti lehetőségek és K+F partnerek felkutatására
  • a legújabb eHealth trendek és innovációk megismerésére
  • termék-, technológia- és know-how promócióra
Regisztráció után a cégprofil megjelenik az online katalógusban, ezután Ön tárgyalásokat kérhet. A résztvevők profilját a https://www.b2match.eu/conhit2016/participants oldalon elérhető online katalógusban regisztráció előtt is megtekintheti, és ez alapján dönthet a részvételről. Tájékoztatásul mellékelem a kiállítói listát. Szeretettel várjuk a rendezvényen!