CEEPUS Freemover hallgatói és oktatói mobilitási ösztöndíj

2016-10-19 11:26:47 Hírek Kari hírek

A Tempus Közalapítvány CEEPUS Freemover hallgatói és oktatói mobilitási ösztöndíjat hirdet, melynek keretében a CEEPUS országok bármely felsőoktatási intézményében aktív státuszban lévő hallgatók és oktatók nyújthatnak be pályázatot a CEEPUS országok bármely felsőoktatási intézményéhez.

A 2016/2017-es tanév tavaszi félévére szóló mobilitási pályázatok benyújtási határideje: 2016. november 30. éjfél 

A magyarországi hallgatók és oktatók számára célországok lehetnek: Albánia, Ausztria, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, a Cseh Köztársaság, Horvátország, Koszovó, Lengyelország, Macedónia, Moldova, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.

A pályázat benyújtásával kapcsolatos tudnivalók elérhetőek a Tempus Közalapítvány honlapján: http://www.tka.hu/hir/6172/ceepus-freemover-egyeni-mobilitasi-palyazatok  

 Magyarországra bármely CEEPUS-országból benyújtható hallgatói vagy oktatói pályázat: Albánia, Ausztria, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, a Cseh Köztársaság, Horvátország, Koszovó, Lengyelország, Macedónia, Moldova, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.